Змінити місце голосування на парламентських виборах можна до 15 липня

“Слуга народу” лідирує за кількістю мандатів, отриманих на місцевих виборах

Партія “Слуга народу” є лідером за кількістю мандатів у місцевих радах після виборів 25 жовтня.

Такі дані паралельного підрахунку голосів оприлюднив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко на брифінгу 10 листопада, передає Укрінформ.

“Ми вже маємо фіналізовану інформацію по результатах виборів… Ми хочемо сказати дуже просто, що партія “Слуга народу” виграла ці вибори за кількістю депутатських мандатів по країні… В середньому – менше ста депутатів у нас тільки в Луганській області, здається 80 з чимось. Це приблизно 90-95% порахованих рад, тобто ще ці кількості будуть оновлюватися”, – сказав Корнієнко.

Читати також:  Порошенко: У Раді сидять 250 Зеленських

За його словами, найбільше мандатів “Слуга народу” отримала у Дніпропетровській області, там партія матиме 651 депутата в місцевих радах.

“Загалом по країні на цей момент – приблизно 6100 депутатів місцевих рад, складає приблизно 15% і 223 голови рад – це теж близько 14,5%”, – зазначив Корнієнко.

Він зауважив, що інформація ЦВК щодо результатів місцевих виборів майже повністю корелюється з інформацією партії.

Читати також:  "Двійники" завадили перемогти шістьом кандидатам від "Слуги народу"

Корнієнко висловив сподівання, що до середини грудня всі процеси, які блокують встановлення результатів місцевих виборів, будуть владнані, і місцеві ради запрацюють.

15 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up