Робота КСУ паралізована через відсутність кворуму

Конституційний Суд України у вівторок, 10 листопада, не зміг провести засідання. Його відклали через відсутність кворуму.
Про це повідомляє пресслужба суду.

Зокрема, відклали продовження розгляду справи за конституційним поданням 142 нардепів щодо офіційного тлумачення поняття “гідні умови життя” та продовження розгляду справи за конституційним поданням 46 народних депутатів щодо офіційного тлумачення положень про належність землі.

Читати також:  Конституційний суд - загроза національній безпеці. Зеленський скликав РНБО

Крім того, відклали і розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за поданням 47 нардепів з приводу спецконфіскації.

“Розгляд справ відкладено у зв’язку з відсутністю кворуму”, – зазначено в повідомленні.

Зазначимо, вчора Конституційний Суд також не зміг розглянути справу про тлумачення статті про належність землі в Конституції України. У КСУ заявили про зрив засідання.

Читати також:  Верховна Рада повернула повноваження НАЗК, скасовані Конституційним судом

Раніше ЗМІ повідомляли, що четверо суддів КС, які не голосували за рішення щодо антикорупційного законодавства, відмовилися від участі в слуханнях великої палати суду. Підставою для відмови стало оприлюднення одним із суддів проєкту рішення КС щодо тлумачення поняття “земля”.

33 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up