На суд над Фединою і Звіробій допустять журналістів

Суддя Галицького суду Львова не задовольнив клопотання захисту про відвід судді Ірини Волоско у справі президента Володимира Зеленського проти волонтерки та військової Марусі Звіробій і народної депутатки від « Європейської солідарності» Софії Федини.

Про це повідомив адвокат захисту Андрій Писаренко у Фейсбуці.

«Сьогодні в Галицькому районному суді м.Львова продовжився розгляд справи за обвинуваченням Марусі Звіробій та Софії Федини за ч.1 ст.346 КК України, де потерпілим є чинний Президент України Зеленський. Прогнозовано, суддя відмовив у задоволенні відводу судді Волоско, яка одночасно обіймає адміністративну посаду голови Галицького суду. Натомість, феноменальна ідіосинкразія Галицького суду, яка полягає в підвищеній надчутливості до присутності будь-яких журналістів у відкритих процесах, нарешті подолана», – написав він.

Дата наступного засідання наразі невідома.

Сьогодні, 10 листопада, у Львові проходило засідання у справі за позовом Президента України до волонтерки, учасниці АТО Марусі Звіробій та народної депутатки від Євросолідарності Софії Федини за погрози вбивством. На цьому засіданні мав відбутися розгляд клопотання про відвід судді Ірини Волоско.

49 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up