Запущено сайт для ІТ-спеціалістів, які хотіли б переїхати до Львова

У Львові запустили інформаційний ресурс для ІТ-спеціалістів та компаній, що хотіли б переїхати до Львова, зокрема у зв’язку з подіями в Білорусі.

Про це інформує пресслужба міськради Львова.

Інформаційний ресурс Relocate To Lviv містить покрокову інструкцію, переліки документів, опис процесів стосовно переїзду до України як індивідуально, так і для перевезення компанії. Також на сайті є форма для запиту на необхідну інформацію.

Сайт розроблений за ініціативи мерії Львова та ІТ-компанії KindGeek, до якої вже звернулись колеги з Білорусі з потребою в допомозі щодо переїзду їх компаній. Також у наповненні валідною інформацією допомагала консалтингова компанія Nexia DK.

«У нас є багато друзів, які переїхали до Львова зі США, Швейцарії та інших країн. Ми знали їх історії, як важко їм було інтегруватись не у контексті соціуму, а труднощів, з якими вони стикнулись у побуті, нерухомості, зі створенням рахунків в банках тощо. Тому ми ініціювали цей ресурс. Нас підштовхнуло те, що до нас звернулись наші друзі з Білорусі про допомогу щодо переїзду до Львова, тож ми вирішили запустити такий інформаційний проект разом з Львівською міською радою”, — зазначив Антон Скрипник, CEO в KindGeek співзасновник SignSpot, співзасновник LvivLand.

Відтак, на сайт додається інформація про можливі опції оренди, інформація про життя у Львові, лікарні, ресурси для пошуку оренди житла та все, що могло б допомогти у цьому нелегкому процесі.

За словами Романа Старецького, начальника управління інвестицій та проектів ЛМР, така ініціатива допоможе Львову стати більш помітним та відкритим для світу.

«Сильні міста, на мою думку, повинні змагатися за людей талановитих, креативних, тих, які приносять додану вартість. Сайти з релокейту — річ поширена серед європейських міст, кожен охочий переїхати до певного міста знаходить для себе путівник, розроблений цим же містом”, — додає Роман Старецький.

Ознайомитись із сайтом можна за посиланням: relocatetolviv.com

35 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up