Створено вакцину від коронавірусу, яка ефективна на 90%, – розробники

Американська компанія Pfizer і німецька BioNTech, які нині розробляють вакцину проти коронавірусу (COVID-19), заявили, що їхній варіант показав ефективність на понад 90% щодо запобігання вірусу у людей.

Про це повідомляє CNN.

Компанії проводили третій етап тестування потенційної вакцини на понад 43 тисячах добровольцях. Деякі з них отримували по дві дози потенційної вакцини, а деякі – плацебо.

Згідно з поточними результатами, лише 94 з усіх учасників експерименту (після двох вакцинацій) захворіли на коронавірусну хворобу. Із них – понад 90% ті, хто замість вакцини отримував плацебо. До групи, де учасникам добровольцям вводилася вакцина, належить менше 10% тих, хто заразився коронавірусом.

У Pfizer заявили, що потенційна вакцина надає захист від коронавірусу через сім днів після другої дози та через 28 днів з дня першого щеплення.

Американська компанія сподівається отримати від Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) дозвіл на використання їхньої потенційної вакцини після двомісячного моніторингу добровольців, які отримали свою другу дозу.

Зазначається, що раніше у FDA заявили, що очікують на ефективність вакцини проти коронавірусу на рівні у щонайменше 50%.

66 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up