Проти чесного бізнесу: Підприємці перекрили міжнародні траси

У понеділок учасники акції протесту #SaveФОП перекрили рух транспорту на міжнародних трасах. Вони виступають проти запровадження касових апаратів для малого бізнесу.

Такі перекриття відбуваються по всій Україні, повідомляє сайт “Захід.нет”.

Зокрема підприємці перекрили рух поблизу кільця на вул. Городоцькій в трьох місцях, заблокувавши рух об’їзною дорогою у бік траси Київ-Чоп, Львів-Краковець, а також виїзд на трасу Львів-Шегині.

Аналогічні акції анонсовані на трасі Львів-Рава-Руська у селі Сопошин, на трасі Львів-Краковець у м. Яворів, на трасі Львів-Самбір-Ужгород у Самборі та Стрию.

У такий спосіб підприємці вимагають, щоб Верховна Рада скасувала законопроекти №385031 і №385032, які запровадять повну фіскалізацію малого бізнесу.

Читати також:  Закон про касові апарати має дірки для зловживань, - підприємець

Підприємці наголошують, що така зміна вдарить по бізнесу і багато з них припинять діяльність, залишаться без роботи самі і звільнять працівників. За їхніми словами, це принесе додаткові збитки, ускладнить звітність і призведе до зростання кількості перевірок.

«Ми вийшли, щоб зберегти свій бізнес, щоб ми мали право на працю. Закони, які були ухвалені про тотальну фіскалізацію для малого бізнесу і мікробізнесу, це є смерть для тих простих людей, які змогли себе працевлаштувати і рідних, заробляти на життя. Я зараз працюю сам, звільнив людину», – розповів Радіо Свобода підприємець Василь Мичко.

Читати також:  Влада досі «кошмарить» бізнес, - підприємець

Інша учасниця протесту Надія Божок каже: «Ми платники податків. Я проти касових апаратів. Сама створила робоче місце і плачу податки, що влада ще хоче?».

Акція на Львівщині тривала протягом 30 хвилин. Це спричинило скупчення великої кількості транспорту на дорогах.

4 листопада Верховна Рада України провалила голосування законопроекту, який мав на меті відтермінувати запровадження «касових апаратів» (PPO) для фізичних осіб-підприємців.

81 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up