Депутати ініціювали нагородження глави УГКЦ орденом "За заслуги"

Депутати ініціювали нагородження глави УГКЦ орденом “За заслуги”

274 народні депутати підтримали звернення до Президента України щодо нагородження орденом “За заслуги” III ступеня предстоятеля УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Про це у соціальній мережі Фейсбук написав ініціатор звернення Народний депутат України Ростислав Тістик:

“Для мене велика честь бути особисто знайомим із Блаженнішим Святославом. Від початку запровадження в Україні карантинних заходів Глава УГКЦ дуже відповідально поставився до карантинних заходів та звернувся до вірян з проханням обмежити відвідування храмів, запровадивши онлайн-трансляцію Богослужінь.

У своєму повідомленні він також пригадав, що 14 квітня 2020 року Блаженніший Святослав створив Антикризовий Центр УГКЦ та запропонував всі Церковні об’єкти Української Греко-Католицької Церкви для потреб медичних працівників. В тому числі для обсервації медиків було передано Патріарший дім у Львові.

Читати також:  Глава УГКЦ: До критеріїв Майдану не дотягує жодна політична партія ні тоді, ні тепер

Депутат зазначив, що починаючи з 15 квітня в Патріаршому домі пройшли обсервацію понад 270 медиків, які лікують та доглядають хворих на COVID-19 у 4 лікарнях Львова.

“Тут медики можуть відновитися, пройти реабілітацію і просто відпочити після важкої зміни в лікарні. Також Патріарший дім постійно забезпечує гарячими обідами одиноких людей та малозабезпечені сім‘ї Львова.

Читати також:  Глава УГКЦ і Патріарх Варфоломій зустрілись у Римі. Про що говорили

ДЯКУЮ Верховному Архієпископу Блаженнішому Святославу Шевчуку, Главі УГКЦ за Ваше велике добре серце та любов до людей!”, – написав народний обранець.

Зазначимо, що Орден “За заслуги” III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Орден “За заслуги” має три ступені. Вищим ступенем ордена є I ступінь. Нагородження орденом “За заслуги” громадян України здійснюється послідовно, починаючи з III ступеня.

61 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up