Андрій Садовий

Подяка спонсору? Садовий перевів 200 млн грн на депозит у банку

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про розміщення “тимчасово вільних коштів” спеціального фонду міського бюджету м. Львів на депозитному рахунку.

Двісті мільйонів гривень будуть розміщені у Львівській обласній дирекції Акціонерного банку «Укргазбанк», директор якого став депутатом міськради від “Самопомочі”, повідомляє сайт Leopolis.news.

При цьому, варто зазначити, надходження до Спеціального фонду за 9 місяців поточного року були меншими на 313 мільйонів гривень від запланованого у бюджеті Львова на 2020 рік.

Про розміщення бюджетних коштів на депозитному рахунку йдеться у Розпорядженні №499 від 4.11.2020 року.

«З метою залучення додаткових коштів до міського бюджету м. Львова та враховуючи суму залишку на рахунку спеціального фонду міського бюджету м. Львова Департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету м. Львова в сумі 200 000 000,00 (двісті мільйонів) грн на вкладному (депозитному) рахунку», – йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, згідно з звітом про виконання Дохідної частини міського бюджету м. Львова за 9 місяців 2020 року , до Спеціального фонду надійшло на 313 мільйонів гривень менше, аніж було заплановано.

Також зазначимо, до нового складу депутатського корпусу Львівської міської ради від партії «Самопоміч» був обраний Олег Василишин, директор Львівської обласної дирекції АБ «Укргазбанк».

80 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up