В американців шок! Дональд Трамп вже оголосив себе переможцем

Президент Трамп не тільки оголосив себе переможцем на виборах президента США, не чекаючи закінчення підрахунку голосів, але і зажадав припинити подальший підрахунок голосів. Він збирається з цим до Верховного суду.

Про це повідомляє ВВС.

“Американців хочуть обдурити. Це ганьба, – сказав Трамп своїм прихильникам в Білому домі. – Готується масштабна афера, і ми хочемо застосувати закон, ми звернемося до Верховного суду “.

“Ми хочемо, щоб голосування припинилося”, – сказав він.

Дональд Трамп протягом декількох попередніх тижнів давав зрозуміти, що якщо результати виборів будуть близькі до нічиєї, він може звинуватити демократів в шахрайстві з голосуванням і спробі вкрасти у нього перемогу.

Рано вранці в середу він зробив саме це.

Таким чином президент США поставив під загрозу підрахунок голосів – процес, який розтягувався на кілька днів після виборів, навіть в роки, коли дострокове голосування або голосування по пошті не було настільки популярне.

Після заяви Трампа віце-президент Майк Пенс спробував згладити його зауваження, відмовившись оголошувати про перемогу до закінчення підрахунку голосів. Це набагато більше відповідає очікуваній моделі поведінки американського лідера в момент політичної невизначеності.

Однак збиток вже було завдано. Незалежно від того, виграє Трамп в результаті або програє, він уже кинув тінь на ці вибори, а це ставить під сумнів весь механізм американської демократії.

102 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up