У Львові терміново збільшують кількість місць для хворих на COVID-19

Через різке зростання кількості хворих на коронавірус у Львові розширюють мережу ліжкомісць у лікарнях.

Як розповів мер Львова Андрій Садовий в ефірі місцевого радіо, у лікарні швидкої допомоги зараз розгортають ще одну базу на 300 місць.

«Вчора ми проводили велику нараду з підрядниками на території лікарні швидкої допомоги. Там ми зараз розгортаємо ще одну базу на 300 ліжок – це окрім того, що вони і так мають зараз 260 хворих із запаленням легень. Не треба забувати, що лікарня приймає всіх, тому що травми, інсульти, інфаркти не відміняв ніхто. Вирішили на 300 ліжок збільшити кількість місць. Це стосується всіх наших лікарень: ми збільшуємо резерв», – сказав Андрій Садовий.

Мер Львова наголосив, що за минулу добу в місті підвердили 212 хворих на коронавірус, щоб є рекордним за усі місяці досліджень.

«З кількістю хворих ситуація тривожна, тому що ми по області маємо за добу 505 позитивних результатів ПЛР, з них по Львову – 212. Це, фактично, рекорд за всі місяці досліджень. Також збільшується кількість людей, які потребують госпіталізації. Станом на ранок, сьогодні у наших комунальних міських лікарнях госпіталізовані 550 людей із запаленням легень, більше половини з них мають ковід», – прокоментував Андрій Садовий.

46 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up