Молоді, старі, з вищою освітою: кого обрано депутатами ЛОР та ЛМР

Середній вік кандидата до Львівської обласної ради трохи більший за 43 роки, натомість до Львівської міської ради кандидували трохи молодші політики – 41 рік.

До таких висновків дійшли у Центрі інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування (ЦІМОР) на основі моніторингу списків кандидатів до місцевих рад по Львівській області.

Водночас 93,5% кандидатів до Львівської обласної ради мають вищу освіту, у той час як до Львівської міської ради цей показник суттєво нижчий – 88,5%.

При цьому середній вік кандидатів та їхня освіченість суттєво відрізняється в залежности від партійного списку.

Так найстаріший список до Львівської обласної ради висунула ВО «Свобода» — понад 48 років в середньому. Натомість «Голос», «Наш край» та Українська Галицька партія зробили ставку на молодих – в середньому 38 років.

Читати також:  Львівський священник вибачився за агітацію на користь "Слуги народу"

У той же час «Наш край» формуючи список до Львівської обласної ради зіткнувся з проблемою кваліфікованих спеціалістів – лише 71% його кандилатів до ЛОР мають вищу освіту і за цим показником партія суттєво програла конкурентам. До прикладу передостанньою у цьому списку виявилась УГП з показником трохи більше 90%. Втім лише «Варта» та «Удар» змогли 100% укомплектувати свій список до Львівської обласної ради кандидатами з вищою освітою.

Тим часом найстаріший список до Львівської міської ради виставила Українська республіканська партія – у середньому трохи більше 47 років. Що цікаво, з 19 партій, які боролись за місця у ЛМР 8 виставили списки де середній вік партійця коливається між 35 та 39 роками, при цьому наймолодшими – 35 років виявились «Слуги народу» та УГП.

Читати також:  Садового усунули від влади. Це переворот, - заступник ексмера

А ось партія «Голос» виявилась єдиною партією, яка зуміла 100% укомплектувати свій список людьми з вищою освітою. Тим часом львівський осередок ОПЗЖ мав величезну проблему з освіченими людьми – у його списку до ЛМР лише кожен третій мав вищу освіту. Так само сутужно з цим було і в партії «Наш край» — 64%.

Олександр Сирцов, політичний аналітик

93 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up