Під стінами Ради мітингують підприємці

Біля Верховної Ради проходить багатолюдний мітинг підприємців, які вимагають парламентарів не підтримувати проєкти законів про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України №3853-1 та №3853-2.

Люди тримають в руках плакати “Вимагаємо зустрічі з Разумковим”, “Фіскальний чек – інструмент чесного підприємця”.

На думку підприємців, реалізація таких законопроєктів суттєво погіршить умови роботи законослухняного бізнесу та створить можливості для ухилення від сплати податків для “сірого бізнесу” у значних обсягах.

Зазначені законопроєкти також вкрай негативно вплинуть на конкуренцію на внутрішніх ринках та спричинять обґрунтовані занепокоєння в учасників реального сектору економіки, оскільки пропонують скасувати будь-яку фіскалізацію і не пропонують жодних механізмів для контролю на заміну, надаючи можливість створювати потужні “схеми” із заниження виручки та мінімізації податків.

Читати також:  Нардепи прийдуть на засідання Ради у масках

Паралельно під стінами парламенту проходить ще один мітинг малих та середніх підприємців, які вимагають народних депутатів прийняти законопроєкти №3853-1(2), №3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Також мітингарі закликають владу не вводити карантин для малого і мікробізнесу.

Законопроєкти №3853-1, №3853-2 та №3993 передбачають скасування обов‘язкового використання фіскалізованих РРО ФОПами-спрощенцями та закладають підґрунтя для розвитку спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Читати також:  Савченко повернулася у Верховну Раду

У вересні 2019 року Верховна Рада України схвалила законопроєкт, відповідно до якого, використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій для малого бізнесу стало обов’язковим з метою детінізації розрахунків.

Безкоштовне фіскальне рішення для програмного РРО – “РРО в смартфоні” стало доступним для повноцінного використання на добровільній основі з 1 серпня 2020 року.

Фото – Укрінформ

65 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up