У медичному університеті створили кафедру трансплантології

На факультеті післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Данила Галицького створили кафедру хірургії та трансплантології. Вона функціонуватиме на базі Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги.

Про це повідомляє Львівська клінічна лікарня швидкої допомоги у Фейбуці.

«Вперше на Західній Україні створено кафедру хірургії та трансплантології. Новостворена кафедра стала частиною факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Данила Галицького та функціонуватиме на базі нашої лікарні (ЛКЛШД – ред). Її робота, без сумніву, вплине на розвиток медичної галузі в Україні», – йдеться в повідомлені.

Очолив кафедру кандидат медичних наук, доцент Олександр Щур, а ініціатором створення став генеральний директор лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Навчання на кафедрі хірургії та трансплантології ФПДО включатиме велику кількість новітніх курсів. Із наступного року вводяться п’ятимісячні курси спеціалізації «Трансплантологія», а також двотижневі курси тематичного удосконалення для лікарів різних спеціальностей, за які медикам нараховуватиметься 50 балів безперервного професійного розвитку.

44 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up