У Львові представили сайт, присвячений Митрополитові Андрею Шептицькому

Першого листопада у Львові, у Митрополичих садах, що на площі Святого Юра, відбулася презентація інтернет-порталу «Митрополит Андрей Шептицький».

Сайт покликаний працювати на популяризацію та пришвидшення процесу беатифікації Митрополита Андрея. Про це зазначив у своєму слові на презентації владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

«Дякую усім, хто долучився до створення сайту і долучатиметься до його наповнення. Також надіємося, що і ви, тут присутні, будете дописувати і розвивати сайт. Сайт вже працює, вже розмішені архиєпархіальні вісті з 1889 року, тому можете з цього користати. Хай сайт працює на швидку беатифікацію праведного Митрополита Андрея Шептицького», — сказав владика Ігор (Возьняк).

Засновником сайту стала Львівська Архиєпархія УГКЦ. Його підтримку вже здійснюють «Фундація духовного відродження», а також Львівська міськрада, обласна держадміністрація і Яворівська районна рада.

Читати також:  Головний рабин України просить «Яд Вашем» визнати митрополита Андрея Шептицького Праведником народів світу

Сайт запускають у ювілейний рік відзначення 155-річчя від дня народження праведного Митрополита Андрея і 76-ту річницю його переходу до вічності. Основне його завдання — наблизити постать Митрополита Андрея і глибину його послань, промов, розпоряджень до українців, наголошували промовці на презентації.

«Організаційний комітет 155-ліття від дня народження Митрополита Андрея вирішив запустити окремий інтернет-портал, де будуть розміщувати основні базові матеріали для того, щоби пізнати глибину думки і навчання Митрополита Андрея, а опісля її застосовувати. Насамперед, ми спрямовуємо погляд на базові оригінальні матеріали: архівні, а також друковані», — повідомив отець Юстин Бойко, синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Читати також:  Поблизу Львова відкрили Стежку митрополита Андрея Шептицького

Для того, щоб представлена на сайті інформація була якомога яскравішою і ціліснішою, ініціатори створення порталу вже налагодили співпрацю з Львівським державним історичним архівом, а також Львівською національною бібліотекою імені Стефаника. Там сканують збережені матеріали, дотичні до життя і служіння праведного Митрополита. Відтак усі зацікавлені, передовсім науковці зможуть легко їх знайти на сайті.

На сайті розміщуватимуть також твори про Митрополита Андрея, новини, які стаються у світі щодо його особи, а також повідомлятимуть інформацію щодо беатифікації Митрополита Андрея. До наповнення інтернет-порталу залучать також закордонні наукові представництва, зокрема ведуть співпрацю із середовищами у Римі, а також інших країнах, які Митрополит Андрей свого часу відвідував. Також розміщуватимуть багато фотографічного матеріалу.

56 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up