коронавірус

Стало відомо, чому рівень смертності від COVID-19 високий саме у багатих країнах

Рівень смертності від коронавірусу (COVID-19) в країнах з високим рівнем доходу становить 1%.

Як повідомляється в звіті дослідників з Імперського коледжу Лондона, значно нижчий рівень смертності в країнах з низьким рівнем доходів і більш молодим населенням.

Вчені проаналізували 175 наукових робіт і 10 тестувань на антитіла, щоб точно розрахувати коефіцієнт летальності (IFR), що відображає частку померлих від числа інфікованих.

Нове дослідження усуває ряд неточностей, пов’язаних з попередніми оцінками, які грунтувалися на даних, отриманих на ранніх етапах пандемії.

Фахівці також враховували серореверсію – зменшення кількості антитіл, що призводить до негативного результату аналізу на коронавірус у людей, який був би позитивним на ранній стадії хвороби. Серореверсія може призводити до завищеної оцінки IFR, оскільки в цьому випадку справжнє число хворих більше, ніж показує тестування.

У країнах з високим рівнем доходу коефіцієнт летальності становить 1,15%, а в бідних країнах – 0,23%. IFR зростає в міру старіння, і ризик смерті від коронавірусу подвоюється зі збільшенням віку на кожні вісім років.

У пацієнтів молодше 40 років коефіцієнт досягає приблизно 0,1%, а у людей старше 80 років досягає 5% і більше.

53 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up