Ляшко: МОЗ розгортає мобільний шпиталь у столичному Палаці спорту

Міністерство охорони здоров’я розпочинає розгортання мобільного шпиталю в Києві, у Палаці спорту.

Про це в інтерв’ю “Сегодня” сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Уже є попередні кошториси, які доопрацьовують. Ми зібрали потреби щодо обладнання, дали завдання ДП “Медичні закупівлі”, щоб там проаналізували ціни, і запускаємо постанову, якою виділимо на це кошти, й починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту”, – сказав Ляшко.

Він також розповів про вимоги до таких шпиталів.

“Це шпиталі, які мають бути розгорнуті в пристосованих приміщеннях, що мають опалення, вентиляцію, санітарно-технічні умови. Тобто це великі площі, на яких додатково розміщуються ліжка таким чином, щоб була велика блокова система, де можна буде підвести кисень до ліжко-місць, забезпечити реанімаційні відділення, кімнати для медичного персоналу”, – сказав урядовець.

За його словами, зараз вже визначено, яка кількість обладнання потрібна для мобільного шпиталю.

Водночас Ляшко наголосив, що проблема полягає не стільки в забезпеченні обладанням, скільки в забезпеченні медичними кадрами.

“Зі збільшенням кількості медичних ліжок проблема збільшення кількості медичного персоналу не вирішиться сама собою, адже лікар – це професія, яка здобувається роками”, – сказав він.

Раніше повідомлялося про те, що стрімке зростання хворих на коронавірус може призвести до швидкого заповнення ліжкового фонду та до необхідності сортування пацієнтів, – когось братимуть на лікування, а когось – ні.

50 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up