Конституційний суд України вирішив сховатися за ґратами

Конституційний суд України 30 жовтня уклав угоду з ТОВ «Трейд тулс» на встановлення металевих ґрат на двері та вікна першого поверху.

Про це повідомили «Наші гроші» з посиланням на систему електронних державних закупівель ProZorro.

На ґрати для вікон і дверей Конституційний суд витратив 49 тис. грн. При цьому в угоді не повідомляється, які саме двері і вікна мають бути заґратованими.

Закупівлю суд здійснив без використання електронної системи, оскільки вартість угоди не перевищує законного порогу в 50 тис. грн. Тому в ProZorro було оприлюднено лише інформацію про угоду, укладену без відкритих торгів.

Закупівлю провели після 16:00, тобто після завершення акції протесту, яка відбулась біля Конституційного суду вранці 30 жовтня.

Нагадаємо, того дня громадяни, обурені рішенням КС щодо скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування, влаштували біля його будівлі акцію протесту, під час якої закидали двір суду презервативами й димовими шашками. Тих суддів, які ухвалювали це рішення, вимагали відправити до російського Ростова.

74 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up