Кандидат на посаду мера Дрогобича організував безкоштовні автобуси на кладовище

У День пам’яті померлих кандидат на посаду Дрогобицького міського голови Андрій Веселий організував для мешканців міста безкоштовний додатковий транспорт на кладовище. На автобусах були наліпки з текстом “Андрій Веселий”.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

“Шановні дрогобичани! 1 листопада, у поминальний день, організовані додаткові маршрути до міського кладовища. Проїзд безкоштовний”, – допис з таким текстом Андрій Веселий опублікував 31 листопада на своїй сторінці у соціальній мережі.

У повідомленні зазначаються години і локації, звідки курсуватимуть ці автобуси.

Робота транспорту організована за ініціативи місцевого бізнесу, “щоб якомога більше наших земляків могли з комфортом дістатися до кладовища та вшанувати пам’ять померлих рідних і близьких”, вказується у дописі.

1 листопада спостерігачі ОПОРИ навідалися до залізничного вокзалу у місті Дрогобич. Зрозуміти, що саме цей транспорт курсує до кладовища досить легко, оскільки на автобусі були наліпки “Андрій Веселий”.

За результатами голосування у Дрогобицькій міській територіальній громаді буде другий тур виборів, який найбільш ймовірно відбудеться 22 листопада.

За крісло міського голови Дрогобича у ньому змагатимуться підприємець Андрій Веселий (самовисування), який отримав 25,47% голосів, а також чинний міський голова Тарас Кучма (самовисування) – 40,55% голосів.

Раніше активісти мережі ОПОРА вже фіксували факти, коли благодійний фонд кандидата на посаду Дрогобицького міського голови Андрія Веселого роздав 1000 літрів антисептиків, близько 40 000 масок для шкіл та садочків, проводив медичне обстеження для дрогобичан.

В ОПОРІ нагадують про частину 2 статті 52 Виборчого кодексу України, яка передбачає, що агітація перед повторним голосуванням розпочинається з дня, наступного після дня призначення повторного голосування, і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем повторного голосування. Тобто передвиборна агітація у період виборчого процесу поза встановленими строками забороняється.

Згідно з частиною 6 статті 57 Виборчого кодексу забороняється проведення передвиборної агітації або надання виборцям, закладам, установам, організаціям незалежно від їх підпорядкування та форми власності грошей, подарункових сертифікатів, продуктів харчування та спиртних напоїв, товарів.

У відповідності до частини 7 статті 57 Центральна виборча комісія прийняла Роз’яснення щодо заборони надання грошових коштів чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, інших матеріальних цінностей (непрямого підкупу).

Підкупом вважається надання виборцям неправомірної вигоди, що супроводжується передвиборною агітацією, згадуванням імені кандидата, назви політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах, або використанням зображення кандидата, символіки політичної партії, яка висунула кандидата на відповідних виборах.

56 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up