Хворих на CОVID-19 в Україні скоро почнуть сортувати

Кількість госпіталізацій хворих на коронавірус за тиждень збільшилася на 3,5 тисячі. Таке стрімке зростання може призвести до швидкого заповнення ліжкового фонду та до необхідності сортування пацієнтів, яких братимуть на лікування, а яких – ні.

Про це сказав на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«25 жовтня в наших лікарнях перебувало 23 тисячі 266 пацієнтів, хворих або з підозрою на COVID-19. Сьогодні на ранок — 26 тисяч 593 пацієнти. Тобто майже 3,5 тисячі плюс за тиждень», – повідомив Степанов. Ця цифра становить 30% від всього ліжкового фонду, який стрімко заповнюється.

Степанов закликав громадян жорстко дотримуватися правил та рекомендацій, аби пригальмувати зростання кількості хворих на коронавірус та перевантаження медичної системи.

«З такою динамікою, коли у нас 26 593 особи (хворіють — ред.), ці 52 тисячі ліжок дуже стрімко заповняться. А потім нам доведеться застосовувати відповідний алгоритм щодо сортування і вибору пацієнтів: яких ми будемо брати на лікування, а яких – ні», – попередив міністр.

Як повідомлялося, в Україні станом на 1 листопада лабораторно підтвердили 395 440 випадків COVID-19, з них за добу – 7 959. Упродовж доби зафіксовано 110 нових летальних випадків. Одужали – 2 513 осіб.

97 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up