В австралійській пустелі облаштували гігантську парковку для зайвих літаків

Гігантську парковку для непотрібних літаків знайшли в австралійській пустелі поруч з містом Аліс-Спрінгс.
Про це пише Bloomberg.

Мова йде про спеціальний комплекс для довгострокового зберігання та утилізації літаків для Азіатсько-Тихоокеанського регіону (The Asia Pacific Aircraft Storage), розташованому в Центральній Австралії. Регіон також називають Червоним Центром. Проект заснували в 2013 році, а перший літак взяли на зберігання рік по тому.

Об’єкт являє собою майданчик в пустелі під відкритим небом. Сухе повітря і низькі температури вночі створюють майже ідеальні умови для зберігання повітряних суден, зазначає агентство. В даний час на майданчику зберігається понад 100 незатребуваних суден, і їх кількість продовжує зростати.

У 2020 році попит на послуги сховища виріс через пандемію коронавірусу, яка вдарила по авіаперевезеннях. І хоча в другій половині року галузь в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в цілому почала відновлюватися завдяки Китаю, який взяв поширення коронавірусу під контроль, міжнародні перевезення все ще слабкі.

Очікується, що за підсумками 2020 роки кількість літаків, які зберігаються на майданчику, виросте до 200 одиниць. За оцінкою компанії, тільки частина з них повернеться до роботи, іншим потрібне довгострокове зберігання.

53 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up