В австралійській пустелі облаштували гігантську парковку для зайвих літаків

В австралійській пустелі облаштували гігантську парковку для зайвих літаків

Гігантську парковку для непотрібних літаків знайшли в австралійській пустелі поруч з містом Аліс-Спрінгс.
Про це пише Bloomberg.

Мова йде про спеціальний комплекс для довгострокового зберігання та утилізації літаків для Азіатсько-Тихоокеанського регіону (The Asia Pacific Aircraft Storage), розташованому в Центральній Австралії. Регіон також називають Червоним Центром. Проект заснували в 2013 році, а перший літак взяли на зберігання рік по тому.

Читати також:  Українські тенісистки встановили цікавий рекорд на "Australian open"

Об’єкт являє собою майданчик в пустелі під відкритим небом. Сухе повітря і низькі температури вночі створюють майже ідеальні умови для зберігання повітряних суден, зазначає агентство. В даний час на майданчику зберігається понад 100 незатребуваних суден, і їх кількість продовжує зростати.

У 2020 році попит на послуги сховища виріс через пандемію коронавірусу, яка вдарила по авіаперевезеннях. І хоча в другій половині року галузь в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в цілому почала відновлюватися завдяки Китаю, який взяв поширення коронавірусу під контроль, міжнародні перевезення все ще слабкі.

Читати також:  Факт дня. Про свинку Пеппу і заборонений епізод в Австралії

Очікується, що за підсумками 2020 роки кількість літаків, які зберігаються на майданчику, виросте до 200 одиниць. За оцінкою компанії, тільки частина з них повернеться до роботи, іншим потрібне довгострокове зберігання.

26 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up