У сусіди з Януковичем: Суддів КСУ будуть відправляти до Ростова

Активісти закликали українців 30 жовтня вийти на акцію “Проведемо суддів-зрадників до Ростова”.

Захід анонсували в Facebook.

“Конституційний суд проводжує знищувати антикорупційні інституції. Вчорашнє рішення щодо скасування відповідальності за брехню в деклараціях чиновників – одне з таких”, – пишуть організатори акції.

Також вони вважають, що рішеннями судді КСУ “надають індульгенцію для сотень чиновників-корупціонерів, а також ставлять під загрозу безвіз, критично важливу фінансову допомогу від європейських інституцій та європейський напрям розвитку України”.

“30 жовтня, ми прийдемо під будівлю Конституційного суду та проведемо суддів-зрадників туди де їм і місце – до Ростову”, – пишуть активісти.

Водночас збори суддів КС звернулися до президента, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра із заявою про тиск на суд.

Читати також:  У НАБУ пояснили, з чим були пов’язані обшуки у Фонді держмайна

Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті суду.

“Конституційний Суд України упродовж кількох місяців перебуває під постійним тиском органів державної влади, зокрема Національного агентства з питань запобігання корупції України, Національного антикорупційного бюро України та деяких політиків. Незаконний вплив чиниться як на окремих суддів Конституційного Суду України так і Суд в цілому з метою зупинки його роботи, підриву авторитету та втрати суспільної довіри”, – йдеться в заяві.

У своїй заяві судді вказують, що відповідно до ч.2 ст. 149 Конституції України, ст. 24 Закону “Про Конституційний Суд України” вплив на суддю КС будь-яким способом забороняється.

Читати також:  "Вибори "П" - про корупціонерів, шапки, пошук дружини через білборди та Ігоря Шевченка

“Офіційно заявляємо, що всупереч спробам окремих високопосадовців та політиків дестабілізувати роботу органу конституційної юрисдикції Конституційний Суд України у своїй роботі керуватиметься Конституцією, Законом України «Про Конституційний Суд України» та діятиме виключно в інтересах Українського народу”, – наголошується в заяві зборів суддів КС.

У заяві також вказується, що рішенням зборів суддів голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому доручено повідомити особисто президента, голову Верховної Ради і прем’єр-міністра про ситуацію, яка склалася.

27 жовтня КСУ частково визнав неконституційною антикорупційну реформу.

63 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up