Фізична праця сприяє розвитку деменції – вчені

Вчені з Данії знайшли зв’язок між видом праці і ризиком розвитку деменції. З’ясувалося, що у працівників, професія яких пов’язана з фізичною працею, розлад з’являється на 55 відсотків частіше.

Про це свідчать результати дослідження, опублікованого в журналі Medicine & Science in Sports.

Дослідники дійшли висновку, що фізична робота зношує мозок, а також внутрішні органи, особливо серцево-судинну систему. Раніше вважали, що така праця навпаки – знижує ризик погіршення когнітивних функцій мозку.

При цьому здоровий спосіб життя і заняття спортом вдвічі знижують ймовірність захворювання. На думку вчених, ефект від фізичного навантаження на роботі і навантаження у вільний час прямо протилежний.

У дослідженні взяли участь 4721 датський чоловік. Вчені стали спостерігати за ними в 1970-х роках, з огляду на характер їхньої праці, індекс маси тіла, заняття спортом і наявність шкідливих звичок.

На думку фахівців, перші ознаки деменції можна помітити за десятиліття до того, як хвороба проявить себе в повній мірі. Завдяки дослідженню, вважають вони, роботодавці зможуть проводити профілактику деменції у робітників.

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up