Порошенко: “Європейська Солідарність” перемогла у п’яти регіонах

Партія “Європейська Солідарність” перемогла у 5 регіонах України і буде представлена у радах усіх обласних центрів.

Про це під час брифінгу у Центральному штабі партії заявив п’ятий Президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, повідомила пресслужба політсили.

Він зазначив, що за підсумками паралельного підрахунку голосів, який проводить партійний штаб, “ЄС” лідирує на виборах у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та місті Києві.

Відповідно до паралельного підрахунку голосів, у Львівську обласну раду “Європейська Солідарність” набирає 30,52%, у Тернопільську – 22,68%, у Рівненську – 18,58%, у Київську – 19,61%.

У Києві на виборах до міської ради “Європейська Солідарність” набирає за даними опрацювання 96,57% протоколів 20,29% голосів, і це перший результат по Києву.

Читати також:  Путін – куди більша небезпека, ніж коронавірус - Порошенко

“Ми дуже тішимось, що міський голова Києва Віталій Кличко, якого ми підтримали на початку кампанії і не висували свого кандидата, за останніми підрахунками може перемогти вже в першому турі”, – зазначив Порошенко.

Петро Порошенко також зазначив, що “Європейська Солідарність” єдина політична сила, яка буде представлена в усіх обласних центрах України, у тому числі і в Краматорську.

“Слуги” Зеленського не мають представництва у 3 обласних центрах, ОПЗЖ за даними нашого підрахунку голосів не долає бар’єр у шести обласних радах України. Партія Зеленського лідирує у 4 областях, ОПЗЖ лідирує у 3 областях і бореться за 4-ту”, – повідомив Петро Порошенко.

Читати також:  Другий тур виборів у Львові: ви за красивих чи розумних?

“Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО”, – зазначив Петро Порошенко.

Порошенко також повідомив, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від “Європейської Солідарності” виходять до другого туру.

П’ятий Президент зазначив, що “Європейська Солідарність” буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами щодо спільної підтримки у другому турі демократичних кандидатів.

159 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up