Денис Шмигаль проголосував на виборчій дільниці у Львові

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль проголосував на місцевих виборах у Львові.

Про це повідомляє “Урядовий портал“.

«Уряд змінив застарілий поділ на райони, що був прийнятий ще в першій половині минулого століття. Та передав більше повноважень в громади, сформувавши майже 1,5 тисячі об’єднаних територіальних громад. Вперше в історії незалежної України люди на місцях самі розпоряджатимуться коштами й вирішуватимуть, куди їх витрачати. Це ключовий елемент реформи децентралізації. Важливість сьогоднішніх виборів для майбутнього нашої країни складно переоцінити, адже ми, по суті, закріплюємо успіх основного етапу реформи», — зазначив очільник уряду.

Читати також:  На виборах мера Львова лідирують Садовий і Синютка, - опитування

Як наголосив Денис Шмигаль, адміністративно-територіальна реформа — це одна з найбільш важливих і успішних реформ. Він вважає, що місцеві вибори за новим адміністративно-територіальним устроєм дають змогу Україні рухатися далі: розвивати інфраструктуру, покращувати державні послуги, робити країну комфортнішою для людей.

“Це дійсно історична подія», — зазначив Прем’єр-міністр.

Глава уряду також зауважив, що місцева влада ще ніколи не мала стільки повноважень, як матиме після цих виборів. Відтепер громади матимуть власну землю та власні повноцінні бюджети. Більше 2 млн гектарів сільськогосподарської землі перейшло місцевим громадам. І наступного року бюджет місцевих громад складе понад 500 млрд грн. Але, додав він, разом із повнотою влади, з управлінням землею, фінансів, до громад переходить і вся повнота відповідальності.

Читати також:  Новообраний мер Конотопа помер від коронавірусу

Крім того, Прем’єр-міністр нагадав, що найважливіше під час виборів — це безпека. Тому закликав українців дотримуватися протиепідемічних заходів на виборчих дільницях.

66 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up