Турчинов: Опитування від Зеленського – це спроба агітації за “слуг” в день голосування

“Опитування від Зеленського” – це спроба в день голосування нахабно агітувати за провладну партію, зловживання владою і грубе порушення Конституції та законодавства України.

Про це сказав Олександр Турчинов у своєму коментарі.

За його словами, брудні технології, що застосовуються Зе-командою, передбачають безпосередній вплив на виборців у день голосування.

“Вони намагатимуться пропускати людей через намети для опитування ще до того, як ті проголосують, щоб створити у громадян враження, що “Зе-слуги” вболівають за їхнє майбутнє і найближчим часом реалізовуватимуть популістичну маячню, зазначену в запитаннях”, – сказав Турчинов, підкресливши, що так званих волонтерів “Слуги народу” наймають за необліковану готівку (чорний нал).

Читати також:  Будуть перевибори. Двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів

Політик підкреслив, що цинізм цього фарсу полягає ще в тому, що “у Зеленського були всі механізми для реалізації всіх його “забаганок”  і обіцянок під час перебування на посаді (монобільшість, уряд, місцеві адміністрації)”.

“Він міг все це зробити, як зробив, зокрема, з легалізацією азартних ігор, про яку ніхто ні у кого не запитав”, – пояснив Турчинов.

Читати також:  Денис Шмигаль проголосував на виборчій дільниці у Львові

“Раджу всім не брати участі у цьому злочинному фарсі, не ставати його співучасниками, демонстративно ігноруючи цю провокацію. А у разі нав’язливого приставання до вас представників “Слуги народу” на виборчих дільницях, – фіксувати ці порушення, складати акти та заяви про вчинення злочину і викликати правоохоронців”, – сказав він, резюмувавши, що ніхто не має права агітувати в день голосування та перешкоджати волевиявленню наших громадян.

66 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up