Закриють кордони: Польща вводить жорсткі обмеження через COVID-19

Уряд Польщі ухвалив рішення ввести жорсткі обмеження через новий спалах коронавірусу.

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що для відвідувачів будуть закриті ресторани, кафе і бари. Про це повідомляє TVN24.

“Всі підприємства такого типу не зможуть працювати так, як раніше. Вони зможуть пропонувати їжу і напої тільки на винос”, – додав Моравецький.

За його словами, такий захід вводиться тільки на два тижні з можливістю продовження з урахуванням ситуації з коронавірусом.

Крім того, вводиться заборона збиратися у групах більше п’яти осіб (якщо мова не йде про членів однієї сім’ї), а також переведення школярів на дистанційне навчання.

Однак, якщо такі дії не дадуть результату, то уряд Польщі не виключає закриття кордонів і інші радикальні заходи.

“Ситуація залишається складною, динамічною. Ми повинні діяти рішуче. Нас дуже турбує темп приросту, його потрібно зупинити”, – резюмував Моравецький.

За минулу добу в Польщі зафіксовано 13 632 нових випадки інфікування коронавірусом, що є рекордним показником від початку пандемії COVID-19.

Зокрема, за минулу добу найбільше інфікованих виявлено у Мазовецькому (адміністративний центр Варшава) – 2075, Малопольському (Краків) – 1554, Сілезькому (Катовіце) – 1305 та Куявсько-Поморському (Бидгощ) – 1207 воєводствах.

За останню добу в Польщі померли 153 пацієнти, зокрема 16 – безпосередньо від COVID-19, а 137 – від інших хвороб, ускладнених коронавірусною інфекцією.

Загальна кількість інфікованих у Польщі від початку пандемії становить понад 228 тисяч, більше як 4,1 тис. померли. Вилікувалися понад 105 тис. осіб.

143 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up