місцеві вибори

Члени ДВК відмовляються іти до хворих на COVID-19 у день голосування – ОПОРА

Члени ДВК №461311 у місті Сокаль відмовляються йти у день голосування до тих виборців-пацієнтів “Сокальської центральної районної лікарні”, в яких виявлено COVID-19. А головний лікар “Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні” був проти створення дільничної виборчої комісії в його медустанові через поширення коронавірусної інфекції.

Про це нас повідомили у Громадській мережі ОПОРА.

Спеціальна дільнична виборча комісія №461311 розташована у комунальному підприємстві Сокальської районної ради “Сокальська центральна районна лікарня”. Ця медустанова визначена, як лікарня першої хвилі, для прийому хворих на COVID-19. До складу ДВК увійшло 6 осіб.

За словами голови комісії, члени ДВК відмовляються 25 жовтня у день голосування йти зі скриньками до виборців-пацієнтів, у яких виявлено коронавірусну інфекцію.

“В нас 50 чоловік лежить, два відділення. Вхід закритий. Ми налаштовані до них не ходити. Що нам ті костюми допоможуть. Бюлетень бере хворий, інфекція залишається на бюлетені. Ми маємо рахувати їх, здавати документацію. Як то всьо має виглядати. Ми не лікарі, ми не знаємо, як працювати з такими хворими”, –  розповіла ОПОРІ голова ДВК Тетяна Янівська.

Спеціальна виборча дільниця №460679 (місто Кам’янка-Бузька) розташована у приміщенні комунального некомерційного підприємства “Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня”. За словами голови Кам’янка-Бузької міської територіальної виборчої комісії Лариси Михальчук, головний лікар медустанови не хотів, щоб дільниця відкривалася у приміщенні лікарні через поширення коронавірусної інфекції.

“Ми її не створили, думали, що вона буде закрита. Але на основі чого вона буде закрита. Реєстр виборців з ними проводив переговори, тоді ми її створили. Комісія отримала печатку, канцтовари, табличку, вона працює”, – зазначила Лариса Михальчук.

Загалом у Львівській області 2127 виборчих дільниць, серед яких півсотні є спеціальними дільницями, з-поміж яких півтора десятка знаходяться у лікувальних закладах із хворими на COVID-19.  

Згідно з частиною 16 “Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів” затвердженим Кабінетом Міністрів, на спеціальних виборчих дільницях можуть встановлюватися додаткові протиепідемічні заходи відповідно до встановленого режиму перебування закладу чи установи, на території яких розташована виборча дільниця.

Згідно з частиною 15 цього ж Порядку члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розташовані приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій, інші особи, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії, приміщенні для голосування, зобов’язані бути одягненими у захисну маску (респіратор без клапану видиху) та/або захисний щиток.

73 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up