Не всім партіям вистачило кандидатів

Не всі політичні партії користуються популярністю у політиків місцевого масштабу – чимало списків політичних партій на виборах до Львівської обласної та міської рад є укомплектовані лише частково, а подекуди – заледве на половину від кількості депутатських місць.

Про це свідчать результати моніторингу списків політичних партій, проведеного Громадською ініціативою «Центр інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування».

Так на виборах до Львівської міської ради лише 7 з 19 партій змогли 100% укомплектувати партійні списки кандидатами, ще 2 – на 95%. Що цікаво, що серед тих, кому забракло кандидатів виявилась чинна парламентська партія «Голос», список якої укопмлектовано на 85% від потенційних вакансій. Як не дивно, але брак кандидатів зафіксовано і у партії чинного міського голови Андрія Садового об’єднанні «Самопоміч».

Так само не користується популярністю серед львівських політиків і партія чинного міського голови Києва «УДАР» Віталія Кличка – її список укомплектовано рівно на половину від кількості  депутатських місць. А найгірше справи йдуть в УРП, «Наш край» та «ОП за життя» — їм не вдалось наповнити список навіть на половину.

Всього 15 партій балотується до Львівської обласної ради, однак при цьому лише три з них змогли 100% укомплектувати свій список, ще 4 – понад 95%. Що цікаво, серед тих, кому не вдалось укомплектувати свій список, той самий «Голос», «Самопоміч» та «УДАР» Віталія Кличка.

Можна по різному тлумачити причини такого некомплекту, однак в реальності це може бути наслідком реальних проблем в місцевих організаціях партій – вони не користуються популярністю в місцевих політиків які не вірять в перспективу їхньої перемоги, відповідно не хочуть ставити на потенційних аутсайдерів.

Олександр Сирцов, журналіст

69 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up