Facebook запустив у Європі додаток для знайомств

Facebook запустив у Європі додаток для знайомств

Компанія “Фейсбук” нарешті запустила в Європі свій додаток для знайомств, який мав тут запрацювати ще в лютому.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Verge.

Запуск цього сервісу знайомств відбувся одночасно в 32 країнах Європи. України в цьому списку немає.

Цей додаток пропонує користувачам такі ж можливості, як і в США, де він став доступний ще з вересня минулого року. Додаток Facebook Dating використовує максимальну прив’язку до вже наявних профілів у цій найбільшій у світі соцмережі та намагається пов’язати людей через спільні інтереси, групи та події – це працює подібним чином як і в іншому популярному сервісі для знайомств Tinder.

Читати також:  У Facebook видалили понад 1,5 мільйона відео зі стрілянини у Новій Зеландії

Будь-який користувач Фейсбука може приєднатися до цього нового додатка, створивши свій власний профіль і визначивши список людей на основі спільних інтересів і переваг.

У корпорації Фейсбук підкреслили, що при створенні програми розробники керувалися принципами забезпечення безпеки й конфіденційності даних користувачів при використанні їх продукту.

Відзначається, що сервісом вже користуються жителі 20 інших країн, де з вересня в цілому зафіксовано понад 1,5 мільярда парних збігів.

Читати також:  Facebook забанив сторінку Портнова
52 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up