Тихановська пообіцяла білорусам компенсації за переслідування від влади

Тихановська пообіцяла білорусам компенсації за переслідування від влади

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила гарантії для тих, хто підтримає народний страйк у Білорусі.

Про це повідомляє прес-служба Тихановської.

Вона закликала людей не виходити на роботу і навчання з 26 жовтня.

«Я підтримаю кожного білоруса, який приєднається до загальнонаціонального страйку. Кожного – це означає, що відповідальність робітники розділять зі студентами, підприємцями, сусідами по району, водіями, вченими, пенсіонерами», – заявила лідер опозиції.

Тихановська обіцяє всім страйкуючим підтримку від фонду BySol у разі економічних репресій або втрати роботи.

Читати також:  Лукашенко: Білорусь завжди відповідала за Калінінград більше, ніж Москва

У разі, якщо Тихановська прийде до влади, вона обіцяє зокрема анулювати всі штрафи за несплату комунальних платежів; анулювати судимості і адміністративні штрафи; відновити на службі тих, хто втратив роботу; а також отримати фінансові амністії для тих, хто утримувався на роботі виплатами за контрактами.

Напередодні Тихановська закликала силовиків до 25 жовтня, часу ультиматуму, оголошеного раніше Олександру Лукашенку, встати на сторону народу.

Читати також:  Білорусь хоче відправити на Донбас миротворців

У Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. За офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тихановська – 10,1%.

Лукашенко, легітимність якого не визнають країни ЄС і Україна, 23 вересня «вступив» в посаду на новий термін. Інавгурація вперше не була анонсована заздалегідь.

31 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up