Тихановська пообіцяла білорусам компенсації за переслідування від влади

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила гарантії для тих, хто підтримає народний страйк у Білорусі.

Про це повідомляє прес-служба Тихановської.

Вона закликала людей не виходити на роботу і навчання з 26 жовтня.

«Я підтримаю кожного білоруса, який приєднається до загальнонаціонального страйку. Кожного – це означає, що відповідальність робітники розділять зі студентами, підприємцями, сусідами по району, водіями, вченими, пенсіонерами», – заявила лідер опозиції.

Тихановська обіцяє всім страйкуючим підтримку від фонду BySol у разі економічних репресій або втрати роботи.

У разі, якщо Тихановська прийде до влади, вона обіцяє зокрема анулювати всі штрафи за несплату комунальних платежів; анулювати судимості і адміністративні штрафи; відновити на службі тих, хто втратив роботу; а також отримати фінансові амністії для тих, хто утримувався на роботі виплатами за контрактами.

Напередодні Тихановська закликала силовиків до 25 жовтня, часу ультиматуму, оголошеного раніше Олександру Лукашенку, встати на сторону народу.

У Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. За офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тихановська – 10,1%.

Лукашенко, легітимність якого не визнають країни ЄС і Україна, 23 вересня «вступив» в посаду на новий термін. Інавгурація вперше не була анонсована заздалегідь.

56 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up