“Проголосуйте за Синютку”. Агітатори від “ЄС” обдзвонюють мешканців Львова

19 жовтня агітатори обдзвонювали мешканців Львівщини із проханням прийти на вибори 25 жовтня, проголосувати за “Європейську Солідарність” та кандидата на посаду очільника міського голови Львова Олега Синютку.

Про це нас повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

Телефоном жінка озвучила наступний текст: “Ми дуже цінуємо вас, як прихильника “ЄС”. Сьогодні як ніколи нам потрібна єдність і ваша допомога. Просимо не тільки 25 жовтня проголосувати за “ЄС” й нашого кандидата в мери Олега Синютку. Але просимо вас запросити хоча б трьох своїх знайомих, прийти на вибори і проголосувати за “ЄС” та Синютку. Дякуємо, вам. Разом переможемо”. Під час розмови можна почути шум поруч із співрозмовницею, що, ймовірно, може свідчити про дзвінок з кол-центру.

За даними мобільних додатків, номер телефону +380949934443 зазначається як “політичні агітатори”. Однак, зателефонувати за цим номером і дізнатися, хто телефонує до виборців – неможливо.

Активісти намагалася запитати в Олега Синютки, за які кошти відбувається це обдзвонювання і звідки в агітаторів номери телефонів людей.  На час виходу матеріалу Синютка не піднімав слухавку.

Олег Синютка є чинним народним депутатом від “Європейської Солідарності” а також кандидатом на посаду міського голови Львова від цієї політичної сили.

73 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up