Львівський священник вибачився за агітацію на користь “Слуги народу”

Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ Юрій (Юстин) Бойко повідомив ввечері 20 жовтня про порушення львівським священиком Севастіяном Дмитрухом церковної заборони на політичну агітацію.

Раніше того ж дня, львівський осередок партії «Слуга народу» опублікував 30-секундне відеозвернення директора Музею митрополита Андрея Шептицького Севасьяна Дмитруха, у якому той закликав голосувати за цю партію і за голову ЛОДА Максима Козицького, який очолює список «Слуги народу» до Львівської облради.

«Відразу після появи згаданого відеозвернення йому було висловлене братнє упімпення та повідомлено, що такого роду дії, у разі їх повторення, підлягатимуть відповідним карним санкціям згідно з нормами ККСЦ та КПП УГКЦ. Ієрм. Севастіян прийняв упімнення та перепросив усіх тих, кого міг згіршити своїми словами та діями», – сказано, зокрема, у повідомленні о. Юрія (Юстина) Бойка.

У серпні 2020 року УГКЦ розробила і опублікувала детальну інструкцію з поведінки священиків в інтернеті, хоча заборони на пряму участь у політичній діяльності, що включає агітацію чи безпосереднє кандидування священиків, УГКЦ дотримується уже десятки років.

На фото – о. Севастіян Дмитрух

174 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up