Зеленському нагадали, як у 2014-му він “здавав Крим”

Український блогер Роман Шрайк оприлюднив архівне відео, в якому майбутній президент Володимир Зеленський вмовляє президента РФ Володимира Путіна не допустити навіть натяку на військовий конфлікт.

«Шановний Володимире Володимировичу! Не допустіть з свого боку навіть натяку на військовий конфлікт. Тому що Росія та Україна ми дійсно братерські народи. Я знаю мільйони, тисячі людей, які живуть в Росії, чудові люди, ми одного кольору, у нас однакова кров, ми усі один одного розуміємо, не залежно від мови. Ну якщо ви хочете, я особисто, я чесно вам кажу, треба вам – я готовий вас благати на колінах, але не ставте на коліна, будь ласка, наш народ», – заявив Зеленський у березні 2014 року в ефірі студії 1+1.

Зазначимо, що 20 жовтня президент Володимир Зеленський під час у виступу у Раді пригрозив відповідальністю тим, хто «здав Крим у 2014 році».

«Ті, хто без бою здав Крим, мають нести відповідальність», заявив він.

Зеленський наголосив, що питання «не в помсті, питання – в справедливості».

«Суспільству потрібні відповіді. І це стосується не лише цього питання», – додав президент.

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up