Українська вакцина від коронавірусу пройшла доклінічні випробування

Українська вакцина від коронавірусу пройшла доклінічні випробування

Президенту Володимиру Зеленському представили результати доклінічної фази досліджень оригінального українського кандидата у вакцини.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

Уточнюється, що дослідження тривали 6 місяців. Вони включають в себе наявність нейтралізації коронавірусу в культурі людських клітин.

В Офісі Президента обговорили, як забезпечити проходження клінічних фаз випробувань вакцини, а також майбутню логістику всіх відомств для забезпечення виготовлення вакцини та її використання.

Одним з розробників вакцини є доктор медичних наук Михайло Фаворов. Він розповів, що розробка може допомогти боротися не тільки з сьогоднішнім коронавірусом, але також і з його подальшими мутаціями.

На думку президента, дана розробка є історичною.

“Держава буде підтримувати виготовлення цієї вакцини. Результати, які ви представили, вже показують позитивну тенденцію”, – сказав Зеленський.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Максим Степанов пообіцяв всіляко сприяти проходженню всіх фаз випробувань вакцини.

59 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up