У США подаровані Росією апарати ШВЛ утилізували як шкідливі

Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA) викинуло як “шкідливі відходи” зламані російські апарати штучної вентиляції легень. Їх Росія передала американцям цьогоріч у травні.

Зокрема, на початку пандемії коронавірусу американський лідер Дональд Трамп у розмові із главою РФ Володимиром Путіним попросив про допомогу. Саме тоді Кремль відправив до Вашингтона 45 апаратів ШВЛ, а також інше медустаткування із підписом “Від Росії з любов’ю”, повідомляє BuzzFeed.

Зазначається, що з квітня FEMA розподілила російські апарати серед лікарень Нью-Йорка та Нью-Джерсі. Однак застосовувати їх для лікування пацієнтів медики не змогли через технічні проблеми, які почалися одразу ж, як тільки техніку передали із РФ. За даними відомства, нині устаткування утилізовано.

“Передані апарати ШВЛ було утилізовано відповідно до вимог із утилізації шкідливих відходів”, – повідомив представник агентства.

Водночас видання підкреслює, мовляв, невідомо, коли саме “допомогу від Росії з любов’ю” відправили на смітник, оскільки ще у травні в FEMA повідомляли про переміщення апаратів на склади через технічні проблеми.

Відомо, що використання російського устаткування вимагало спеціальних адаптерів, яких не було в медзакладах. Тоді як декілька моделей взагалі загорілися в російських лікарнях, після чого їхнє виробництво зупинили. Ба більше, виробник цієї техніки навіть перебуває у санкційному списку США.

66 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up