СБУ вилучила величезну партію наркотиків

В ніч з 19 на 20 жовтня в Одесі працівники СБУ заблокували транзит 750 кілограмів психотропної речовини каптагон, яку мали переправити з Сирії до Саудівської Аравії. Водночас було затримано двох організаторів цієї схеми. Одним з них виявився львів’янин, якого затримали при спробі втечі в аеропорту Одеси.

Цю інформацію повідомили у прес-службі СБУ Львівщини.

Відомо, що два місяці тому двоє чоловіків, один зі Львова, інший з Одеси, організували переправлення психотропу каптагон з Сирії до України. Згодом товар мав поїхати до Саудівської Аравії.

Вже у вересні 750 кілограмів каптагону прибули до морського порту «Південний» в Одесі. Каптагон, відомий також як бойовий наркотик Ісламської держави, був схований у контейнерах із східними солодощами.

За деякий час двоє наркоторговців перепаковували наркотики у пакети з кукурудзяним крохмалем. На чорному ринку такий товар оцінюється у понад 30 мільйонів доларів.

Впродовж двох місяців працівники СБУ спостерігали за діями наркоторговців. Під час спецоперації правоохоронці вилучили наркотиків на 30 млн доларів (фото СБУ)
За усіма діями торговців наркотиками (замовлення каптагону, зберігання наркотиків в порту та перепакування їх в крохмаль) спостерігали працівники СБУ.

Спецоперація із затримання наркоторговців відбулася одразу після декларування контейнерів з крохмалем перед відправленням їх до Саудівської Аравії. Львів’янина затримали під час спроби втечі в аеропорту Одеси, а одесита ‒ за місцем проживання.

Правоохоронці вилучили два контейнери з каптагоном. Тим часом тривають слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до функціонування транскордонної контрабанди наркотиків.

61 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up