Радіофоби руйнують плани ЄС по запровадженню мереж 5G

Радіофоби руйнують плани ЄС по запровадженню мереж 5G

У період з січня по червень європейські провайдери повідомили про 140 нападів так званих радіофобів на телекомунікаційне обладнання, при цьому більшість злочинів сталася у Великобританії і Нідерландах.
Про це пише сайт Euractiv.

15 країн ЄС підписали лист з вимогою до Європейської комісії терміново розробити стратегію протидії дезінформації, пов’язаної з телекомунікаційними мережами 5G.

Лист, відправлений керівництву ЄС в понеділок, 19 жовтня, закликає виконавчу владу ЄС запустити комунікаційну стратегію для протидії хвилі теорій змови, які призвели до підпалів телекомунікаційних систем.

Під цією вимогою підписалися Австрія, Болгарія, Хорватія, Чехія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Греція, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Португалія, Словаччина та Швеція.

«Ми спостерігаємо зростаючу активність руху проти 5G в усьому Європейському союзі. Ми хотіли б підкреслити, що акти вандалізму щодо телекомунікаційної інфраструктури і зростаюча дезінформація про електромагнітні поля (ЕМП) і 5G не тільки становлять загрозу для економіки держав-членів, а й заважають Європейському Союзу виконати свої плани по впровадженню мереж 5G», – йдеться в листі.

Розгортання мережі 5G до кінця року

У кодексі електронного зв’язку 2018 року ЄС зобов’язався активізувати розгортання мереж 5G, забезпечивши доступність радіочастотного спектру 5G до кінця цього року.

Крім того, в рамках плану дій ЄС з 5G від 2016-го країни взяли на себе зобов’язання розвивати свої телекомунікаційні інфраструктури наступного покоління. Ці цілі включали запуск послуг 5G в усіх державах-членах як мінімум в одному великому місті до кінця 2020 року.

Тому країни, які підписали лист, вимагають «вжити заходів по боротьбі з дезінформацією», пов’язаною з електромагнітним полем і впливом 5G. Інакше плани по запуску нових мереж будуть зірвані.

Виконавчий орган ЄС попередив, що країни ЄС, які не присвоїли частотні діапазони 5G до кінця 2020 року, будуть порушувати закон ЄС і можуть зіткнутися з судовим позовом з боку Комісії.

«До кінця року всі держави-члени будуть зобов’язані за законом призначати операторам передові частоти 5G. Так що, якщо держава не надасть ці частоти, вони будуть порушувати закон ЄС», – повідомив EURACTIV офіційний представник ЄС.

Однак крім підпалів, розгортання інфраструктури сповільнили збої в ланцюжках поставок, викликані пандемією коронавірусу, і геополітична напруженістю між США і Китаєм.

80 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up