Почалася тривала магнітна буря нечуваної сили

20 жовтня почалася магнітна буря небаченої сили. Схоже, вона нагадає нам, що 2020-й рік ще не закінчився.

Найпотужніший геомагнітний шторм завдасть багатьом серйозних неприємностей зі здоров’ям вже від завтрашнього дня.

Так, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, магнітосфера буде збудженою вже 20 жовтня, а 21-го числа почнеться магнітна буря.

Геомагнітний шторм продовжиться 22, 23, 24 жовтня. А в неділю 25-го буде найпотужніший удар. Після чого ще кілька днів магнітосфера буде неспокійною.

Вчені говорять, що в найближчому майбутньому магнітні бурі будуть все частіше стрясати нашу планету. За даними астрофізиків, Сонце увійшло у 25-й цикл, через це його активність почала зростати. Піку наше світило досягне вже у 2025 році.

Читати також:  Стало відомо, якою буде погода у жовтні

У першу чергу вплив геомагнітного шторму на собі відчують метеочутливі люди. Крім того, вплинути магнітна буря може на людей з серцево-судинними хворобами, гіпертоніків і гіпотоніків, літніх людей, тих, хто страждає хронічними хворобами.

Їм слід особливо уважно поставитися до свого здоров’я.

Але жовтнева магнітна буря буде така потужна, що турбуватиме навіть здорових людей. Від неї можуть виникнути безпричинні головні болі, втома, апатія.

І хоча абсолютно захиститися від геомагнітного шторму не можна, можна полегшити можливі наслідки. Лікарі дали кілька порад для групи «ризику» і для здорових людей.

Для людей з хронічними хворобами

Читати також:  "Бабине літо" у жовтні буде довгим - синоптик

Гіпертонікам і гіпотонікам рекомендується тримати під рукою необхідні ліки.

При цьому медики не рекомендують починати шукати у себе симптоми, яких у вас немає, чекати, що щось заболить.

Для здорових людей

Пам’ятаєте ці про режим сну, а спати дорослій людині потрібно 7-8 годин. Намагайтеся більше часу бути на свіжому повітрі, ходити пішки. Це тренує не тільки тіло, але й заспокоює нервову систему.

Відмовтеся від алкоголю, кави, інших бадьорливих напоїв, які дають навантаження на судини. Перегляньте ваше меню. У дні магнітної бурі слід відмовитися від жирного, солодкого, копченого, солоного. Тільки здорова їжа.

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up