"Слуга народу" взяла під контроль чинного мера Львова - Порошенко

“Слуга народу” взяла під контроль чинного мера Львова – Порошенко

П’ятий президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко заявив, нібито партія “Слуга народу” розуміє, що не має жодних шансів на підтримку виборців у Львові, тому пішла іншим шляхом – взяла під контроль місцеву владу.

Про це він сказав під час виступу перед багатотисячним мітингом у центрі Львова передає сайт “ЄС”. Зокрема, наголосив, що міська влада протягом півтора року не демонструє своєї позиції щодо загроз реваншу і капітуляції.

“Розуміють, що перемога у Львові їхнім “слугам” не світить. І тому вони пішли значно простішим, але для України та Львова, небезпечнішим шляхом. Просто взяли під контроль місцеву владу і зробили ставку на неї”, – вважає політик.

Читати також:  Місцеві вибори в Україні: По сім кандидатів на посаду міського голови

Він підкреслив, що упродовж останнього часу українці не чують голосу міської влади Львова щодо розвитку ситуації в Україні.

“Мовчать. Ні слова критики. Вас не дивує, що “слуги” виставили кандидата “ні риба, ні м’ясо”? Чи не тому, що їхнім справжнім кандидатом є зовсім інша людина, яка вже 14 років керує містом”, – зауважив лідер “ЄС”.

Читати також:  Петро Порошенко гарантує стабільність НБУ та національної валюти

Він закликав всіх обов’язково прийти 25 жовтня на місцеві вибори.

“У нас є всі шанси, щоб з місцевих виборів розпочався політичний процес звільнення України від “зеленої” влади дилетантів, популістів та капітулянтів. Для цього маємо перш за все зміцнити проєвропейські, державницькі політичні сили. І такою силою є “Європейська солідарність”, – переконаний політик.

16 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up