У Львові почали виготовляти медичні маски

У Львові почали виготовляти медичні маски

У Львові запрацювало перше підприємство, що спеціалізується на виготовлені медичних масок — «Полімед».

Потужності виробництва наразі дозволяють виготовляти 30 тисяч масок за зміну. Їх будуть реалізовуватись для потреб міста, повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

За словами директора підприємства, надалі виробництво планують розширювати. Крім того, компанія зараз встановлює обладнання для виробництва фільтрувального матеріалу для медичних масок, щоб мати повний цикл виробництва та не залежати від закордонних постачальників.

Читати також:  Понад 10 тисяч медичних масок везли за кордон

«В нас є виробнича база у Херсоні. На запрошення міського голови Львова ми вирішили відкрити ще один відокремлений підрозділ у Львові, аби забезпечити масками і львів’ян. Особливість цієї маски у тому, що, на відміну від китайських, вони мають сертифікований матеріал, який забезпечує 95% ступінь бактеріальної фільтрації. Ми будемо розширювати це виробництво. Зараз їде обладнання, яке буде виробляти сам фільтрувальний матеріал. Це буде перше таке виробництво, засноване в Україні. Як результат, ми матимемо повний цикл виробництва масок”, — розповів Дмітрієв Андрій, засновник підприємства «Полімед».

Читати також:  З України вивозили 80 тисяч респіраторів
14 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up