Давид Арахамія

Соратник Зеленського підтримує скорочення чисельності ЗСУ

Соратник президента Зеленського, керівник фракції СН Давид Арахамія підтримує ідею скорочення чисельності військовослужбовців ЗСУ. Він вважає, що зекономлені таким чином гроші можна витратити на переозброєння і розвиток армії.

Про це Арахамія розповів в ефірі одного з телеканалів, інформує видання “Букви“.

“Я повністю погоджуюся з такими принципами, що нам насправді треба хоча б вести розмову і розрахунки про можливе скорочення чисельності. Або збільшення бюджету. Але ми розуміємо, що бюджет — це цифра, якої завжди не вистачає, вона захищена стаття для оборони, але завжди немає достатньо коштів, щоб переозброювати армію, придбати нові речі, нове озброєння, нові технології, займатися вивченням”, – сказав Арахамія.

Читати також:  Україна розпочала серійне виробництво нової високопотужної зброї РПВ-16

“І тому дійсно, якщо ми будемо зменшувати бюджет проїдання і трохи збільшувати бюджет на розвиток і інновації, то здатність нашої армії буде зростати, а це нам треба, щоб стримувати військову агресію Російської Федерації”, – додав глава фракції СН.

Нагадаємо, наразі чисельність Збройних сил України затверджується Верховною Радою України за поданням Президента України. Діє встановлений законодавством граничний ліміт – 250 тисяч осіб. У 2017 році чисельність ЗСУ майже наблизилася до цього ліміту.

Читати також:  Збройні Сили України висловили готовність до встановлення режиму «тиші» на Донбасі з 5 березня

У 2020 році чисельність ЗСУ, згідно з паспортом бюджетної програми, – майже 247 тисяч осіб. З них приблизно 193 – військовослужбовці, 52 – цивільні працівники. 40 тисяч військовослужбовців беруть участь в Операції Об’єднаних сил.

54 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up