Вантажний корабель Cargo Dragon успішно зістикувався з МКС

Місце витоку повітря на МКС виявили з допомогою пакетика чаю

Космонавти виявили передбачуване місце витоку повітря на Міжнародній космічній станції за допомогою пакетика чаю.

Про це повідомив російський космонавт Анатолій Іванишин під час переговорів із Землею.

«Ми думаємо, ми дійсно ідентифікували ймовірне місце витоку [повітря за борт МКС]. Ми розподілили пакетик чаю [в російському модулі “Зірка”] перед закриттям перехідної камери. У нас є кілька фото і відео, з якого краю полетів пакетик з чаєм або куди мав намір полетіти, що як раз показує, в якому напрямку дме повітря з можливого місця витоку.»

Читати також:  МКС катастрофічно втрачає повітря через дірку в російському модулі

Чайний пакетик попрямував в сторону апаратури широкосмугової системи зв’язку, уточнює РІА Новости.

Центр управління польотами запропонував космонавтам заклеїти можливе місце витоку скотчем, «як з’явиться час і буде можливість». Раніше в жовтні космонавти вже заклеювали скотчем всі зварювальні шви на станції, але це не допомогло.

Новий екіпаж МКС, який прибув 14 жовтня, мав доставити на станцію додаткове обладнання для пошуку місця витоку, а також модернізований герметичний матеріал, який дозволить його усунути.

Читати також:  Нові члени екіпажу прибули на МКС

Невеликий витік повітря на МКС зафіксували у вересні 2019 року. За рік швидкість витоку виросла в п’ять разів – з 270 грамів до 1,4 кілограма повітря в добу.

Зараз на МКС знаходяться шестеро осіб: російські космонавти Анатолій Іванишин, Іван Вагнер, Сергій Рижиков, Сергій Кудь-Сверчков, а також астронавти NASA Кетлін Рубінс і Крістофер Кессіді.

12 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up