Київська лікарня для хворих на COVID-19 вже заповнена майже на 100% - міністр

Київська лікарня для хворих на COVID-19 вже заповнена майже на 100% – міністр

В Олександрівській клінічній лікарні міста Києва, яка приймає хворих на коронавірус, заповнені майже всі ліжка, відведені для таких пацієнтів. Так, із 430 місць зайняті вже 423.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який 15 жовтня відвідав одну з основних “ковідних” медустанов столиці.

“Усього в лікарні відведено 430 ліжок для лікування хворих на COVID-19. На сьогоднішній ранок тут перебуває 423 особи, які лікуються від цієї хвороби. Зокрема, в реанімаційному відділенні з 55 ліжок – 54 зайнято”, – зазначив він.

Читати також:  У Львівській області введено режим надзвичайної ситуації

За словами глави МОЗ, нині це майже 100-відсоткова заповненість ліжко-місць.

Міністр підкреслив, що загалом в Україні є 52 тисячі ліжок у лікарнях, які можна виділити під лікування хворих на коронавірус. Водночас на сьогодні в різних медустановах перебуває вже 20 475 осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19, і ця кількість збільшується.

“І вона продовжить збільшуватися, якщо ми не будемо дотримуватися правил, які встановлені у нашій країні, рекомендацій МОЗ”, – наголосив Степанов.

Читати також:  Коронавірус будуть лікувати українським препаратом

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні виявлено понад 5 тис. хворих на коронавірус.

17 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up