Президент Зеленський хоче провести всенародне опитування

Президент Зеленський хоче провести всенародне опитування

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче провести всенародне опитування.

Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на своїй публічній сторінці.

“25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п’ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні і в Інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками, або таксистами, про те, про що раніше нас ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку”, – сказав президент.

При цьому глава держави не пояснив, які саме питання будуть задані українцям під час опитування. Він сказав, що про це буде оголошено дещо пізніше.

Читати також:  "ЄС" вимагає пояснень від Зеленського щодо заяви про "свого прокурора"

Крім того, Зеленський нагадав, що в даний момент український парламент вже готується закріпити в законодавстві такий “важливий механізм” як пряме народовладдя.

Остаточний формат оголошеного Президентом Володимиром Зеленським опитування наразі визначається, однак серед питань не буде спекуляцій щодо Донбасу та інших провокативних тем.
Про це Укрінформу розповіло джерело в Офісі Президента.

“Очевидно, що політика потребує суттєвих змін. Класичні політичні групи ніколи не були зацікавлені в проведенні дійсно фактичних референдумів та опитувань. Тому що завжди хотіли формувати тільки той порядок денний, який їх влаштовував. Навіть сьогодні опитуванню йде шалений спротив”, – пояснили в ОП, зауваживши, що визначається також процедура, безпека, кількість спеціальних додаткових бюлетнів, волонтерські групи-організатори.

Читати також:  «Вибори «П» - хто не має шансів на президентство?

“Однак вказані тим чи іншим “джерелом”, “блогером” дати чи питання не радимо вважати автентичними. До речі, серед питань не буде спекуляцій навколо Донбасу та інших класичних провокативних тем, які історично використовуються політичними групами в своїх агресивних пропагандистських фейках”, – підкреслили в ОП.

46 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up