Предстоятель ПЦУ освятив хрест на честь воїнів, які загинули за Україну

Предстоятель ПЦУ освятив хрест на честь воїнів, які загинули за Україну

Напередодні Дня захисника України, 12 жовтня, у Києві предстоятель ПЦУ Епіфаній здійснив чин освячення хреста на честь воїнів, які віддали своє життя за єдність і незалежність України, та стіну пам’яті полеглим у російсько-українській війні мешканців району.

Про це повідомляє Армія inform.

Хрест та стіна пам’яті встановлені на території храмового комплексу преподобних Антонія і Феодосія Печерських Православної Церкви України у Дніпровському районі Києва.

Ініціатором встановлення пам’ятного хреста став настоятель Павло Основенко і парафіяни храму, а ідея відкриття стіни пам’яті полеглим захисникам України належить членам громадської організації «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва», які у різний час брали участь в АТО та ООС.

Читати також:  Епіфаній: Ключ до єднання українських церков лежить у Римі та Константинополі

Під час чину освячення хреста й стіни пам’яті Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній зазначив: “Символічним є те, що біля Українського храму є козацький хрест, є стіна пам’яті, які ми не маємо права забути, бо досі триває ця страшна і неоголошена російсько-українська війна. Ми молимось, щоб Господь послав нам справедливий мир. Справедливий, а не будь-який мир, тому що мир у неволі нам не потрібен. Нам потрібен справедливий мир у своїй незалежній, єдиній Українській державі”.

Розміри хреста досить значні: заввишки він близько трьох метрів, шириною понад метр. Його вага – понад дві з половиною тонни. Хрест виготовлено із ямпільського пісковика. Враховуючи чималий розмір пам’ятника, надати допомогу у встановленні його зголосились представники державної пожежно-рятувальної служби району.

Стіна

На стіні пам’яті розміщені фото мешканців Дніпровського району, які загинули, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, інших складових сил оборони держави та добровольчих військових формуваннях.

Читати також:  Епіфаній: Російська церква судиться за кожну громаду, що перейшла в ПЦУ

Також на стіні пам’яті є світлини тих, хто помер унаслідок поранень, каліцтва, контузії або захворювань, яких вони зазнали під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

70 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up