Передвиборча агітація: чорний піар та плакати без вихідних даних

Передвиборча агітація: чорний піар та плакати без вихідних даних

На Львівщині спостерігачі зафіксували білборди, сітілайти, плакати на яких політичні партії та кандидати дописали або доклеїли вихідні дані, що є недобросовісною практикою. А у місті Червоноград вивісили білборди з елементами чорного піару щодо чинного міського голови Андрія Залівського.

Про це інформує громадська мережа ОПОРА.

На білбордах у Червонограді написані такі тексти: “Пане Залівський! Чому з крана тече фанта? Тариф на водопостачання: Львів – 20,85 грн/метр кубічний, Луцьк – 20,57 грн/метр кубічний, Червоноград – 26,08 грн/метр кубічний. Досить заливати!”, “Пане Залівський! Шахтар повинен виживати, а як зріс ваш добробут? Ваша зарплата: 2015 рік – 55 000, 2019 рік – 519 000 грн. Досить пиляти!” Андрій Залівський знову кандидує на посаду очільника Червоноградської міської територіальної громади як самовисуванець.

Читати також:  Саботаж? Члени однієї з ДВК у Самбірському районі відмовилися працювати на виборах

“Вони не знаходять інших аргументів, як тільки обливати мене брудом. Самі не можуть нічого запропонувати, тому найкращий спосіб очорнити мене. Їм це не вдасться, бо люди бачать самі, що в місті зроблено”, – так прокоментував ситуацію з білбордами ОПОРІ Андрій Залівський.

Два білборди без вихідних даних “УДАР Віталія Кличка команад Яворівщини” висять у місті Яворів.

7 жовтня у місті Городок представники мережі ОПОРА виявили сітілайти із зображенням Володимира Гірняка та текстом “Громадянська позиція. Діяти мудро, стояти твердо” без вихідних даних.

Натомість на сітілайтах з текстом “Всеукраїнське Об’єднання “Свобода” ті, хто тримають слово. Обирай до місцевої ради” інформацію про замовника, відповідальну особу за друк, тираж доклеїли. Ці матеріали у Городку висіли ще з вересня.

Читати також:  Після виборів "Слуга народу" об'єднається з партією Медведчука - Качура

У місті Гніздичеві роздають листівки без вихідних даних про кандидата Назара Вітака. На них міститься інформація про Вітака, пропозиції кандидата для розвитку Гніздичівської селищної територіальної громади.

У місті Червонограді спостерігачі мережі ОПОРА зафіксували плакат з гаслом “Ми любимо Червоноград! Тут ВАРТО жити” політичної партії “Варта”. На ньому вихідні дані також доклеїли.

На плакатах “Батьківщина Золочівщини”, які ще з вересня висять у місті Золочеві, доклеїли вихідні дані.

Також в ОПОРІ звернули увагу на те, що численні агітки розвішують на автобусних та залізничних станціях, утаксі і громадському транспорті, що заборонено законом.

18 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up