Легалізація канабісу і проституції. Як Зеленський хоче заманити молодь на виборчі дільниці

Легалізація канабісу і проституції. Як Зеленський хоче заманити молодь на виборчі дільниці

Анонсоване президентом Володимиром Зеленським всенародне опитування в день проведення місцевих виборів покликане заманити на виборчі дільниці молодь, яка найбільше підтримує владу “слуг”. Серед можливих питань – легалізація канабісу і проституції.

Водночас воно є добровільним і не містить “спекулятивних тем”.

Як повідомив у Telegram екснардеп Сергій Лещенко, перше питання з’явиться в середу, 14 жовтня. Надалі озвучуватимуть по одному питанню в день.

“Очікується, що опитування пройде у вигляді голосування своєрідними “бюлетенями”, але не в рамках виборчих дільниць, а в урни волонтерів біля дільниць. Голосування є добровільним. Координатором проєкту “опитування в день виборів” є заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко”, – написав він.

Натомість в Офісі президента України (ОПУ) повідомили, що перше з оголошених питань, можливо, з’явиться вже сьогодні, 13 жовтня.

Читати також:  Жінка із Донбасу до Зеленського: Ти зрадник! Хто для тебе Росія?

Остаточний формат опитування ще визначається, узгоджується логістика з усіма причетними до проведення виборів відомствами, проте серед питань не буде спекуляцій щодо Донбасу та інших провокаційних тем, повідомили в ОПУ.

Водночас, як пише ZN.ua з посиланням на власні джерела в ОП, спочатку Зеленський хотів включити у “Всенародне опитування” питання про окуповані Крим і Донбас. Також в опитування хочуть включити питання, що цікавлять молодь.

“З огляду на, що партія “Слуга народу” втратила підтримку у старшого покоління, не так як рік тому підтримується середнім, але все ще популярна серед молоді, то саме молодих людей необхідно залучити до голосування. Тому в опитування вирішили включити питання, які зацікавлять саме молодих українців. Наприклад, мова може йти про легалізацію каннабіса”, – зазначив співрозмовник видання.

Читати також:  Офіс Президента позиватиметься до журналістів

Зазначимо, що останнім часом у владі триває активне обговорення й інших проблем – про легалізацію проституції а також зброї для громадян. Відтак і ці теми можуть стати предметом опитування.

Також повідомляється, що анкети для опитування не планують видаватися на виборчих дільницях. Опитування планують провести в формі екзит-полу за приватні кошти.

Організатори опитування планують надрукувати 5 млн анкет з питаннями, які молоді люди в наметах біля виборчих дільниць будуть пропонувати заповнити тим, хто приходить на вибори.

Як раніше повідомлялося, Зеленський записав звернення до народу, в якому закликав громадян взяти участь у масштабному опитуванні 25 жовтня.

У цей день в Україні пройдуть місцеві вибори.

72 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up