ЮНЕСКО: кількість учнів Криму, що навчаються українською, зменшилась на 98%

Рекомендації МОН: Школи – на канікули, студентам – дистанційне навчання

Міністерство освіти та науки України опубліковало рекомендації для навчальних закладів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19).

Як зазначив у Telegram в.о. глави МОН Сергій Шкарлет, усім закладам загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендовано встановити канікули з 15 до 30 жовтня включно.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендується перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з виїздом студентів із гуртожитків.

Читати також:  Такого не було тисячу років. Астролог про дати завершення пандемії коронавірусу

При цьому в МОН підкреслили, що це тільки рекомендація, і ніхто не буде примусово виселяти студентів із гуртожитків. А тим, хто виїде, мають повернути кошти за проживання.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного державного санітарного лікаря.

Шкарлет пояснив, що ці пропозиції буде подано на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні уряду у вівторок, 13 жовтня.

Читати також:  В Україні оголошена надзвичайна ситуація та продовжено карантин
25 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up