Учені заявили про нову стадію еволюції людини

Учені заявили про нову стадію еволюції людини – відео

Вчені стверджують, що за останні сторіччя фізіологія людини змінювалась найшвидше в історії еволюції.

Про це повідомляє Голос Америки.

Все більше дітей у світі народжується, не маючи закладених у щелепі зубів мудрості – про це заявляють австралійські вчені, проаналізувавши дані розвитку людини за останні 250 років.

“У сучасних людей, у порівнянні з їхніми відносно нещодавніми предками, обличчя стало меншим, з’явилася додаткова артерія на передпліччі, а в ногах – додаткові кістки”, – зазначає видання з посиланням на звіт вчених Університету Flinders, що в Південній Австралії.

Читати також:  #Перший день Lviv Media Forum (відео)

Вчені констатують, що більшість людей все ж народжуються із зубами мудрості, які потрібні були людям у стародавні часи для пережовування сирої чи дуже твердої їжі. Тепер вони стають зайвими. Обличчя стає меншим, для зубів мудрості не залишається багато місця.

Також науковці стверджують, що раніше діти народжувались з додатковою артерією у передпліччі людини і вона швидко зникала. Тепер кожна третя людина має цю кровоносну судину до кінця свого життя.

Читати також:  Теракт у Новій Зеландії: є жертви (ВІДЕО 18+)

У дослідженні також йдеться, що все більше людей у світі народжується з додатковою маленькою кісточкою позаду коліна, що називається фабелла. Раніше вважалось, що ця кістку людина втратила під час еволюції. У стопі людини вчені помітили також додаткові суглоби, які з’єднують кістки.

24 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up