У Британії назвали середній вік померлих від COVID-19

У Британії назвали середній вік померлих від COVID-19

Середній вік людей, які померли від коронавірусу в Великобританії та Уельсі з моменту початку пандемії становить 82,4 року.

Це показує, що щонайменше шестеро пацієнтів із тисячі, які зараз хворіють на COVID-19, можуть померти від нього.

Такі дані навели фахівці Оксфордського центру доказової медицини, повідомляє Daily Mail.

За словами британських вчених, коефіцієнт смертності від коронавірусної інфекції в країні почав падати з червня. До того ж навіть із урахуванням значного збільшення кількості тестів для діагностики нової хвороби.

Читати також:  Перехідний період після Brexit закінчиться 31 грудня 2020 року

Тоді, за оцінкою авторів дослідження, помирали приблизно 30 осіб на тисячу заражених. Ці цифри також показують, що нині 40% тих, хто помирає від коронавірусу, старші 85 років, а ще 33% – люди у віці від 75 до 84 років.

Зазначається, що чверть таких пацієнтів страждали деменцією у важкій формі. Водночас лише 1 відсоток померлих був молодший 44 років.

Читати також:  Депутати британського парламенту можуть заблокувати Brexit

Також дослідники підкреслили, що дані щодо середнього віку смерті від нового вірусу (82,4 року), розраховані на основі відомостей Управління національної статистики експертами Оксфордського університету, значно вищі за середній вік людей, які померли з усіх інших причин. Останній становить 81,5 року.

78 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up